Arany János
Arany Album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai --- költeményeihez.
1868 Pest Ráth M66. árverés / 20.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
63790
(38)p.+8t.
Javított gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.