Arany János
Buda halála. Hun rege.
1864 Pest Ráth Mór157. árverés / 1.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
101115
Richly gilt, original cloth. Inner edges gilt.
(6)+247+(1)p.+1 lev. (errata) Első kiadás.
Díszesen aranyozott, (piros) kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.