Arany János
Buda halála. Hun rege.
1864 Pest Ráth Mór81. árverés / 18.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
70674
VI+247+(1)p.+1 lev. errata. Első kiadás.
Enyhén sérült gerincű, kopott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 136., Botka: 207.