Arany János
Buda halála. Hun rege.
1864 Pest Ráth Mór85. árverés / 11.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
71633
VI+247+(1)p. Első kiadás.
Pótolt gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 136., Botka: 207.