Arany János
--- kisebb költeményei. I-II. kötet [egybekötve].
1856 Pest Heckenast101. árverés / 16.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
75591
1t. (Axmann acélmetszete Barabás rajza nyomán)+(4)+240+(4)+252p. Első kiadás.
Javított, díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Botka: 210., Szüry: 159.