Arany János
--- kisebb költeményei. I-II. kötet [egybekötve].
1856 Pest Heckenast78. árverés / 10.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
69545
1t. (Axmann acélmetszete Barabás rajza nyomán)+(4)+240p.; (4)+252p. Első kiadás.
Aranyozott, bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az első kötet gerincén kis sérüléssel. Az első kötetben Bíró Mihály által tervezett könyvjeggyel. Botka: 210.; Szüry: 159.