Szerző Arany János Murány ostroma. Beszély. 1848 Pesten Emich 72. árverés / 2. Azonosító 60497 (4)+127+(1)p. Első kiadás. Későbbi, aranyozott gerincű vászonkötésben. Botka: 211.; Szüry: 168.