Arany János
A nagyidai czigányok (1851). Fáy Dezső fametszeteivel.
Bp. Franklin-Társulat153. árverés / 99.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
100623
Limited edition, signed by the illustrator. Original half leather. Minor defect on spine.
101+(1)p. Lapszámozáson belül öt egészoldalas rajzzal. Számozott (64./300), az illusztrátor által aláírt példány.
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső peremén apró sérüléssel.