Arany János
Nagyidai czigányok. Hősköltemény négy énekben.
1852 Pest Müller143. árverés / 2.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
95670
Contemporary half cloth. Spine slightly worn. Some leaves slightly stained.
120p. Első kiadás.
Enyhén kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levélen kis folttal.