Arany János
Nagyidai czigányok. Hősköltemény négy énekben.
1852 Pest Müller155. árverés / 2.
Kikiáltási ár: 40 000 FtAzonosító
99884
Contemporary half cloth, spine gilt. Original cover bound inside.
120p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.