Arany János
--- összes kisebb költeményei. Bev. és jegyzetekkel kiadja Voinovich Géza.
Bp. Franklin76. árverés / 208.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
68609
308p.+2t.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.