Arany János
Toldi. Költői beszély tizenkét énekben.
1858 Pest Heckenast112. árverés / 17.
78305
Hozzákötve: Toldi estéje. Költői beszély hat énekben. Pest, 1859. Heckenast. 138p. Harmadik kiadás.
149+(3)p. Harmadik kiadás.
Kopott aranyozású, javított, korabeli vászonkötésben. Szüry: 184.