Arany János
Toldi szerelme. Elbeszélés tizenkét énekben.
1879 Buda-Pest Franklin ny124. árverés / 12.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
82234
VIII+392p. Első kiadás.
Restaurált, korabeli vászonkötésben, fém sarokveretekkel. Szüry: 193.