Arany János
Toldi szerelme. Elbeszélés tizenkét énekben. Harmadik kiadás.
1882 Bp. Ráth Mór140. árverés / 7.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
95620
Richly gilt original cloth.
X+180+246p. A szerző özvegyének ajánló soraival: "Ercsey Ernőné sz. Ercsey Róza kedves unoka hugának, emlékül. Özvegy Arany Jánosné".
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.