Asbóth János
A szabadság
1872 Pest Ráth Mór118. árverés / 9.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
79916
(6)+446+(1)p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben.