Aszalay József, szendrői
Szellemi omnibus kéjutazásra az élet utain. I-III. kötet.
Pesten Beimel J. -- Kozma Vazul118. árverés / 12.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
80058
VII+308+(1)p.; (4)+327p.; (2)+364+(5)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.