Asztalos István
Újesztendő. Regény.
1940 (Kolozsvár) ESzC126. árverés / 83.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
82503
197+IV+(1)p. Első kiadás. Számozott (297./?), előfizetői példány.
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félpergamen-kötésben. A levelek enyhén foltosak.