Auffray-Szirmainé
Afrika szívében. A katangai misszió története.
1929 Rákospalota Szalézi Művek64. árverés / 16.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62627
1 tk.+154+(4)p.Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve.