Aurora. Hazai almanach. Kiadá Kisfaludy Károly. 1826. [ötödik évfolyam]
1826 (Pesten Trattner Mátyás.)81. árverés / 24.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
70701
(6)+290+(2)p.+4t. (hártyapapírral védett acélmetszetek)+3 kihajt. mell. (kották)
Enyhén sérült gerincű, kiadói kartonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.