Avancinus, Nicolaus
1764 Tyrnaviae Typis Collegii Acad. Soc. Jesu134. árverés / 316.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 600 FtAzonosító
93090
Az olasz jezsuita műve 1679-ben jelent meg először Magyarországon, a XVIII. század folyamán több kiadást is megért.
Worn, contemporary leather.
(28)+420p.
Kopottas, korabeli bőrkötésben.