Avancinus, Nicolaus
1764 Tyrnaviae, Typis Collegii Acad. Soc. Jesu (28)+420p. Kopottas, korabeli bőrkötésben.
134. árverés / 316.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 3 600 Ft
Az olasz jezsuita műve 1679-ben jelent meg először Magyarországon, a XVIII. század folyamán több kiadást is megért.
Worn, contemporary leather.