Avarffy Elek A mű címe Vadászutakon Bp., Dr. Vajna és Bokor 202+(6)p.+16t. Kopottas, javított gerincű, kiadói vászonkötésben. 102. árverés / 333. Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 Ft Kedvencekhez ad