Avarffy Elek
Vadászutakon
Bp. Dr. Vajna és Bokor102. árverés / 333.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
75803
202+(6)p.+16t.
Kopottas, javított gerincű, kiadói vászonkötésben.