Az 1861-ki évi magyar országgyülés. I-III. kötet.
1861 Pest Osterlamm K63. árverés / 94.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
60202
(2)+II+479p.; (4)+479p.; (2)+477+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli, vaknyomásos vászonkötésben.