Az aradi vértanúk albuma. Szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás.
1893 Budapest Könyves Kálmán Társulat61. árverés / 6.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
60203
1t.+246+(2)p.+1t.+7 mell. (hasonmás)+5 szöveges hártyapapír. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben, körül aranymetszéssel.