Az inyesmesterség könyve. Szerkesztették: Glück Frigyes -- Stadler Károly.
1889 Bp. (Franklin ny.)102. árverés / 127.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
76213
366+(10)p. Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 128.