Az iparművészet könyve. Szerk.: Ráth György. I-III. kötet.

Bp., Athenaeum 1t.+VII+529p.+91t. (7 színes, ebből 2 kihajt., 1 kihajt., 1 kétoldalas); (4)+646p.+86t. (9 színes); (2)+633+(1)p.+75t. (3 színes) Díszes, aranyozott, kiadói vászonkötésben, az első kötet gerincén apró szakadással. Felül aranymetszéssel.
64. árverés / 247.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Leütési ár: 32 000 Ft