B. Nagy Margit
Reneszánsz és barokk Erdélyben
1970 Bukarest Kriterion64. árverés / 57.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 2 800 FtAzonosító
62264
356+(4)p.+50t.+3 mell. (kihajtható).
Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. Egy tábla sérült.