Babits Mihály
Elza pilóta vagy a tökéletes társadalom. Regény.
(Bp. Nyugat121. árverés / 70.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 260 000 FtAzonosító
80377
Az előzéklapon ajánlással: "Kosztolányi Dezsőnek régi szeretettel Babits Mihály".
362+(4)p. Első kiadás. (Nyugat-könyvek.)
Kopottas, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the author. Worn original cloth.