Babits Mihály
Erato. Az erotikus világköltészet remekei.
(Wien Hellas62. árverés / 31.
Kikiáltási ár: 7 500 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
66894
Hozzá: Babits dedikációja Somfay Margitnak.
címlap+147+(1)p.+6t. Az illusztrációkat Francois de Bayros készítette e mű számára. A könyv kereskedelmi forgalomba nem került. 500 számozott példányból ez a 439-es (?) számú.
Kiadói, aranyozott félvászon-kötésben. Botka: 294.