Babits Mihály
Erato. Az erotikus világköltészet remekei.
(Wien Hellas80. árverés / 12.
70168
2t. (címkép+díszcímlap)+147+(1)p.+5t. (Francois de Bayros feliratos hártyapapírral védett rajzai) Számozott (1./500) példány. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. Botka: 294.