Szerző Babits Mihály A második ének 1942 (Bp.) Nyugat 97. árverés / 16. Azonosító 74596 103+(1)p. Számozott (1476./2000) példány. Első kiadás. Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben.