Babits Mihály
Uj anthológia. Fiatal költők 100 legszebb verse. Összeállitotta ---.
1932 (Bp.) Nyugat116. árverés / 26.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
79140
157+(2)p. Babits által aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.