Szerző Badics Ferencz Fáy András életrajza 1890 Bp. MTA 60. árverés / 16. Azonosító 60526 (IV)p.+1t. (Fáy Andrást ábrázoló metszet: Mayer)+V-VIII+671p. (A Magyar Tud. Akad. Könyvkiadó-vállalata új folyam. IV. kötet.) Kiadói, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben. Gerince fakult. Szüry: 248.