Bajza (József)
--- összegyüjtött munkái. I-II. kötet.
1851 Pest Emich G64. árverés / 21.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
62303
(4)+372p.; 378+(8)p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 255.