Balaton. Tervezte a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Mérete: 1:50.000.
144. árverés / 22.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
96850
A színes térkép 1939-ben jelent meg, a Keresztény Főiskolai Hallgatók "Centrum" Fogyasztási Szövetkezete kiadásában.
Mérete: 580 x 1720 mm.
Három szelvényen, vászonra vonva. Apró sérülésekkel.
Dimensions: 580 x 1720 mm.