A mű címe Balatonvidék. Társadalmi, szépirodalmi s közgazdasági hetilap. VI. évf. 1-52. szám. 1902 Keszthely, (Sujánszky ny.) Enyhén sérült gerincű, kopott, kiadói vászonkötésben. 75. árverés / 380. Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 9 500 Ft Kedvencekhez ad