Balatonvidék. Társadalmi, szépirodalmi s közgazdasági hetilap. VI. évf. 1-52. szám.
1902 Keszthely (Sujánszky ny.)75. árverés / 380.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
67767
Enyhén sérült gerincű, kopott, kiadói vászonkötésben.