Balázs Béla
Kalandok és figurák. Vázlatok.
1918 Gyoma Kner85. árverés / 225.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
71367
1t.+203+(5)p. Első kiadás. Aláírt, dedikált példány.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. Lévay -- Haiman: 1.275.