Balázs Sándor
--- beszélyei. I-II. kötet [egybekötve].
1855 Pest Müller Gyula87. árverés / 251.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
55295
(4)+207+(1)+(4)+209p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az elülső kötéstábla közepét ovális, aranyozott ablakban többszínnyomású kőnyomat díszíti. A gerinc alsó részén kis szakadással, ettől eltekintve szép példány. Szüry: 282.