Balázs Sándor
1855 Pest, Müller Gyula (4)+207+(1)+(4)+209p. Első kiadás. Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az elülső kötéstábla közepét ovális, aranyozott ablakban többszínnyomású kőnyomat díszíti. A gerinc alsó részén kis szakadással, ettől eltekintve szép példány. Szüry: 282.
87. árverés / 251.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
--- beszélyei. I-II. kötet [egybekötve].