Balla Ignác
A póruljárt óriás. Irta ---. Rajzolta Mühlbeck Károly.
Bp. Magyar Földrajzi Intézet97. árverés / 186.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
74703
(34)p. Színes illusztrációkkal.
Kopottas, enyhén foltos, rajzos, kiadói félvászon-kötésben.