Ballagi Aladár, dr.
A magyar nyomdászat történelmi fejlődése 1472-1877.
1878 Bp. Franklin64. árverés / 27.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
62744
248p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.