Ballai Károly
Magyar korcsmák és fogadók a XIII-XVIII. században
Bp. Lampel66. árverés / 26.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
63154
VII+144p.+1 kihajt. mell.
Kiadói, papírborítóban, a gerince vászoncsíkkal megerősítve.