Ballai Károly
Magyar korcsmák és fogadók a XIII-XVIII. században
Bp. Lampel80. árverés / 89.
70121
VII+144p.+1 kihajt. mell.
Későbbi félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Éliás -- Szántó: 24.