Balogh Jolán, dr.
Márton és György kolozsvári szobrászok
1934 Cluj-Kolozsvár Minerva Rt108. árverés / 48.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
77299
106p.+15t. (Erdélyi tudományos füzetek. 71. sz.)
Kiadói papírborítóban. A gerince vászoncsíkkal megerősítve.