Balogh Jolán
Kolozsvár műemlékei
1935 (Bp.) (Élet ny.)140. árverés / 80.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
95239
Gilt, original cloth.
50+(2)p.+34t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.