Balogh Pál
A népfajok Magyarországon
1902 Bp. (Hornyánszky.)76. árverés / 14.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
68301
A mű egy táblakötettel teljes.
VII+(1)+1113p.+6 kihajt. mell.
Kopott, korabeli félvászon-kötésben. A mellékletek enyhén viseltesek.