[Bánffy] Kisbán Miklós
Reggeltől estig. Regény.
1927 Cluj-Kolozsvár ESzC132. árverés / 79.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
92241
Original cloth, spine slightly worn.
177+(2)+VII+(2)p. Kós Károly rajzaival. Első kiadás. Számozott (104./?), előfizetői példány.
Kiadói vászonkötésben. A gerinc kissé kopottas.