Bánó Jenő
Mexico és utazásom a tropusokon
1896 Bp. Kosmos ny134. árverés / 447.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
93347
Slightly worn, gilt, original cloth.
VIII+205p.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.