Barabás Béla, dr.
Emlékirataim
1929 Arad Corvin ny128. árverés / 31.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
82955
1t.+318+(1)p. Aláírt példány.
Enyhén sérült gerincű, kiadói vászonkötésben.