Barbarits Lajos
Nagykanizsa
1929 Bp Magyar Városok Monografiája Kiadóhiv.65. árverés / 36.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
62858
Hozzá: Horváth Lajos: Nagykanizsa-Csurgó közti vidék morfológiája és hydrografiája Székesfehérvár, 1938. Debreczeni I.ny. 19+(3)p.+1 kihajt. térk. Kiadói papírborítóban.
(8)+394+(2)p. (Magyar városok monografiája. IV.)
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.