Barcsai-Fehér Géza
Versek és köszöntők kisemberek számára
1926 Bp. (Jupiter-ny.)146. árverés / 382.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
97714
Slightly worn, contemporary cloth.
77+(3)p. Szövegközti rajzokkal.
Kopottas, korabeli vászonkötésben.