Baróti Szabó Dávid
1777 Kassán Landerer Mihály ny113. árverés / 23.
78511
A versgyűjtemény a jezsuita szerző első megjelent munkája, másodszor 1786-ban adták ki "Vers-Koszorú..." címmel.
(24)+287+(1)p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerinc alján kis sérüléssel. Contemporary leather, spine richly gilt, slightly damaged. Szüry: 368.